MENU
Jesteś tutaj: Branża funeralna Kamieniarstwo Ożarów Mazowiecki

Kamieniarstwo Ożarów Mazowiecki

17:53, dnia 11 maj 2022r.
Kategoria:Branża funeralna
620
0

Miecznikowscy Kamieniarstwo Ożarów MazowieckiSztuka, którą pokochasz. Najlepsze zakłady kamieniarskie w Ożarowie Mazowieckim.

Jest nam niezmiernie przykro z powodu Państwa straty. Przepraszamy. Przepraszamy. Pogrzeb, pochówek i wybór nagrobka to pierwsza sprawa. W tym drugim chętnie pomożemy. Jesteśmy Miecznikowscy, najlepszy wybór dla Ożarowa Mazowieckiego, jeśli chcesz współpracować z zakładem kamieniarskim. Nasz zakład kamieniarski działa już od ponad 30 lat. Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie w usługach kamieniarskich, w tym w wykonywaniu i montażu nowoczesnych nagrobków.

Pomniki i nagrobki. W Ożarowie Mazowieckim jest wiele możliwości.

Dokładamy wszelkich starań, aby wybrane przez Państwa nagrobki Ożarów Mazowiecki były najwyższej jakości. Na takie zasługują tylko ci, którzy są Ci bliscy.

Najtrudniejszą częścią całego procesu jest wybór. Najpierw trzeba się zdecydować.

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz jednego czy dwóch nagrobków.

Możesz wybierać spośród nagrobków klasycznych lub nowoczesnych.

Nigdy nie wiadomo, może zdecydujesz się na nagrobki urnowe. Ta opcja cieszy się coraz większą popularnością w Ożarowie Mazowieckim.

Pojedynczy nagrobek ma jedną płytę inskrypcyjną. Trumny chowane są w ziemi lub w betonowym miejscu pod pomnikiem. Ma to tę zaletę, że zajmuje mniej miejsca na cmentarzu niż nagrobek dwugłowy. Wykonanie takiego pomnika jest również tańsze. Jest to najbardziej popularny typ nagrobka. Nasz zakład kamieniarski posiada największy wybór gotowych wzorów i egzemplarzy tego typu pomników.

Nagrobki urnowe Nowoczesność to mocna strona Ożarowa Mazowieckiego

Klienci coraz chętniej wybierają nagrobki urnowe. Jak sama nazwa wskazuje, kryją one pod pomnikiem urnę lub urny z prochami. Można je zakopać albo w ziemi, albo w betonowej piwnicy. Pozwala to na dodanie urny w przyszłości.

Kompleksowe usługi kamieniarskie

Można również wybrać rodzaj liter (grawerowane lub naklejane: złote, metalowe lub fotografie) oraz wszelkie ozdoby (krzyże, rzeźby, wazony). Wszystkie te ozdoby zostaną przez nas wykonane. Oferujemy również usługi kamieniarskie obejmujące zagospodarowanie terenu wokół grobów - układanie kostki brukowej i otoczaków.

Naszą specjalnością są pomniki granitowe. Granit znany jest ze swojego pięknego wyglądu i wieloletniej trwałości. Granit występuje w wielu kolorach, w tym w klasycznej czerni i szarości, w odcieniach butelkowej zieleni i czerwieni. Każdy nagrobek jest piękny i niepowtarzalny. Granitowe bloki skalne są dostępne w wielu wzorach, strukturach i przebarwieniach. Są również łatwe w utrzymaniu. Wystarczy ciepła woda, szczotka lub szmatka i detergent (który należy dobrze spłukać).

Oferujemy gwarancję, pełną informację na temat zamawianego nagrobka, a także doradztwo i doświadczenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą blatów łazienkowych, parapetów i innych elementów wystroju wnętrz z kamienia naturalnego (granitu i marmuru) lub sztucznego. Strona prezentuje nasze realizacje i umożliwia zapoznanie się z różnymi rodzajami kamienia.

Wynajem szalunków Mszczonów 16:52, dnia 10 maj 2022r.
Prawnik od nieruchomości Tychy 18:54, dnia 07 czerwiec 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*